E-Garanti ve E-Fatura Bilgilendirme

E-Garanti ve E-Fatura Hizmeti

E-Garanti Nedir?

Ürünlerinizin garanti süreçlerini kolay, hızlı ve sistematik olarak kontrol edebileceğiniz bulut tabanlı web uygulamasıdır.


Nasıl kullanabilirim?

Telefon numaranız ve mail adresiniz ile Digital Garanti Belgesi ve Digital Fatura sistemine tüketici giriş sayfasından üye olduktan sonra hesabınızı aktifleştirerek kullanabilirsiniz.


Ürünlerime nasıl bir güvence sağlıyorsunuz?

Ürünlerinize garantiyi, üretici veya ithalatçı firma sağlar. E-Garanti, satın alma işlemi sonrasında sürecin hem tüketici hem de firma adına dijital ortamda yönetilmesine olanak sağlar.


E-Garanti ve E-Fatura sistemine nasıl ulaşabilirim?

Digital Garanti Belgesi Ve Digital Fatura adımları aşağıdaki gibidir:


Cep telefonunuza ya da E-Mail adresinize gelen link üzerinden Digital Garanti Belgesi ve Digital Fatura sisteminde belgelerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaptıktan sonra Hesabım alanından Digital Garanti Belgesi ve Digital Fatura sayfalarını görüntüleyebilirsiniz.

Linke giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ekrana telefon numaranızı ya da e-mail adresinizi girdikten sonra size gelen şifreyi ilgili alana girerek doğrulama işlemi yapabilirsiniz.

Doğrulama işleminden sonra satın aldığınız ürünleri ekranda görebilirsiniz. “Fatura” butonu kesilen faturaya gitmektedir. “Garanti Belgesi” butonu ilişkilendirilen garanti belgesine gitmektedir. “Ürün” butonu ise aydsaat.com adresine yönlendirerek ilgili ürün koduna gitmektedir.

E-Fatura ve E-Garanti için sağ üst köşede bulunan yazdır butonu ile dilerseniz belgelerinizin dökümünü alabilirsiniz.

E-Fatura ve E-Garanti sistemi 18/04/2022 tarihinden itibaren satın aldığınız ürünler için geçerlidir.


Hediye olarak satın aldığım saatin Dijital Garanti Belgesini başka bir kişiye nasıl transfer ederim?

E-Garanti sistemi için cep telefonunuza veya mail adresinize iletilen linke giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ekrandaki “HEDİYE ÜRÜN GARANTİ TRANSFER” butonuna tıkladıktan sonra transfer etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını ya da e-mail adresini girerek transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hediye edilen kişinin aktivasyonunu “E-Garanti ve E-Fatura sistemine nasıl ulaşabilirim?” adımlarını takip ederek tamamlaması gerekmektedir.